Kotvald Ferdinand (Vyškov 1898 - 1980 Praha)
Pohled na Prahu ze Smetanova nábřeží, signováno dole uprostřed F. Kotvald, olejová tempera/plátno fixované na kartonu, 18,5 x 35 cm, sklo, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |